Wykładowcy
Prof. dr hab. inż. Bogdan Klepacki, dr h.c.
Kierownik Katedry Logistyki SGGW w Warszawie, twórca kierunku studiów „logistyka” na macierzystej Uczelni, były prorektor SGGW i dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych. Doktor honoris causa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, profesor honorowy dwóch uniwersytetów ukraińskich (Kijów, Lwów). Autor ponad 500 artykułów i książek z zakresu ekonomii, zarządzania i logistyki, zwłaszcza organizacji i ekonomiki przedsiębiorstw, efektywności ich zmian, organizacyjnych i ekonomicznych uwarunkowań postępu, przystosowania przedsiębiorstw do zmiennych warunków gospodarowania, a także agrologistyki, jako szansy rozwoju przedsiębiorstw i gospodarki narodowej. Promotor w 27 zakończonych przewodach doktorskich, Współpracował z uczelniami z kilkunastu państw, brał udział z referatem zamawianym w kilkunastu konferencjach (kongresach) zagranicznych, a także jako Visiting professor lub invited speaker. Kierował 2 tematami badawczymi we współpracy z UE i FAO, projektem Klaster Innowacji w Agrobiznesie oraz 9 innymi grantami. Wyróżniony odznakami honorowymi wielu uniwersytetów polskich i zagranicznych (w tym: w Kijowie, Lwowie, Żytomierzu, Pradze, Nitrze i Gödöllő). Członek m.in. Komitetu Nauk Ekonomicznych PAN i Polskiego Towarzystwa Logistycznego.
dr inż. Milena Antosik-Panek
Pomysłodawca, założyciel i prezes Stowarzyszenia Technologie Informacyjne i Zarządzanie Łańcuchem Dostaw. Ekspert w dziedzinie technologii informacyjnych wspierających zarządzanie łańcuchami dostaw. Consulting Manager w firmie Jda Software. Członek PTZP – Polskiego Towarzystwa Zarządzania Produkcją. Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu. Wieloletni praktyk z doświadczeniem w obszarach takich jak: doradztwo i przedsprzedaż rozwiązań systemowych wspierających zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie linią produktów, zarządzanie łańcuchami dostaw, zarządzanie projektami. Twórca unikalnej metody planowania i sterowania produkcją. Autor publikacji na temat technologii informacyjnych i zarządzania łańcuchami dostaw.
Adrian Busłowski
Architekt i programista systemów informatycznych. Lider zespołów programistów, tuningu baz danych i wsparcia systemów informatycznych. Oracle Certified Associate DBA. Pracownik JDA Software.
Marek Gagis
Dyrektor zarządzający w dużym zakładzie produkcyjnym z ponad 15 letnim doświadczeniem w zarządzaniu łańcuchem dostaw na wszystkich poziomach zarządzania. Przeprowadzone kilkadziesiąt projektów optymalizacyjnych w obszarze planowania (od S&OP do MRP), gospodarki magazynowej, dystrybucji oraz zarządzania dostawcami. Zwolennik i promotor odchudzonego “Lean” zarządzania w łańcuchu dostaw. Absolwent Politechniki Łódzkiej Wydziału Organizacji i Zarządzania, ukończone studia podyplomowe z Zarządzania Łańcuchem Dostaw, a kompetencje potwierdzone certyfikacją logistyków wg Europejskiej Rady Logistycznej.
Paweł Hajdan
Konsultant biznesowy łańcucha dostaw. Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej. Uczestnik ok 30 pozytywnie zakończonych wdrożeń ERP.
Magdalena Kluźniak
Ukończyła Polish Open University oraz Wyższą Szkołę Handlu i Finansów Międzynarodowych. Od 2009 roku zarządza przedsiębiorstwem w sektorze IT. Posiada certyfikaty Prince 2 oraz Agile PM poświadczone przez APMG International.
Jan Kubacki
Architekt i integrator sytemów informatycznych w obszarze SCM. Kierownik grup projektowych. Ponad 20 lat doświadczenia w pracy w krajach Europy i USA właczając międzynarodowe korporacje o globalnym zasięgu. Oracle Certified Associate DBA. Pracownik JDA Software.
Radosław Paliszkiewicz
Ukończył Politechnikę Częstochowską w roku 2004. Od roku 2010 zajmuje się zarządzaniem projektami informatycznymi, głównie w zakresie systemów klasy ERP. Posiada certyfikaty Prince 2 oraz Agile PM poświadczone przez APMG International.
mgr inż. Dariusz Samól
Konsultant biznesowy łańcucha dostaw. Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Gdańskiej, Studiów Podyplomowych Handlu Zagranicznego Uniwersytetu Gdańskiego, oraz Studiów Podyplomowych Teleinformatyki i Zarządzania Politechniki Warszawskiej. Współautor publikacji takich, jak: Logistyka Przyszłości PWN 2012 oraz Happy City – How to Plan and Create the Best Livable Area for the People, Springer 2016 (obie pozycje pod redakcją naukową Prof. dr hab Haliny Brdulak, SGH). Obecnie pracuje w międzynarodowym dziale usług cyfrowych (Digital Business Services) firmy SAP, biorąc udział w przedsięwzięciach wdrożeniowych w Europie, Azji i Ameryce Północnej.
Jerzy Suchodolski
Absolwent czterech brytyjskich uniwersytetów, członek British Computer Society i Królewskiego Towarzystwa Wspierania Sztuki, Przedsiębiorczości i Handlu. Od 1999 roku związany jest z Oracle Corporation. Pracował także dla Rolls-Royce PLC i Rolta TUSC. Kluczowe dziedziny badań naukowych: Cloud Computing, Internet Rzeczy i Big Data.
Christian Titze
Dyrektor ds. Badań z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie ogólnych technologii informatycznych, zarządzania łańcuchem dostaw (SCM) i planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP). Należy do zespołu analitycznego SCM, zajmującego się dopasowaniem łańcucha IT / łańcucha dostaw z perspektywy technologicznej, ze szczególnym uwzględnieniem architektury, rozwoju technologii i szerszych tematów zastosowań. Zajmuje się szerokim zakresem sektorów przemysłowych, głównie produktami przemysłowymi i inżynieryjnymi. Kontakty biznesowe utrzymuje głównie z krajami niemieckojęzyczne, ale oferuje również wsparcie klienta i sprzedaży na całym świecie.
Christian Titze spędził około 15 lat w branży IT, produkcji, technologii i doradztwa, pracując dla Henkel CEE, KPMG Peat Marwick, Plaut, MAS / IBM i Teleflex, na całym świecie. Posiada umiejętności od bycia analitykiem systemowym i konsultantem technicznym do tworzenia i zarządzania centrum kompetencyjnym ESP / IT. Jako dyrektor zarządzający, ma duże doświadczenie w pracy na każdym poziomie projektów i organizacji.