Serdecznie zapraszamy studentki i studentów I roku oraz wszystkich nowych członków społeczności akademickiej na Reaktywację, która odbędzie się 15 października od godz. 9:00 w Bibliotece Głównej SGGW.

Główne punkty programu:
  • Prezentacje kół naukowych i inicjatyw studenckich
    Poznacie działalności Rady Samorządu Studentów SGGW (RUSS) oraz kół naukowych, m.in. Koła Debat Oksfordzkich, Koła Informatycznego, Koła Miłośników Zwierząt. To okazja, żeby znaleźć organizację odpowiadającą Twoim zainteresowaniom i rozpocząć aktywną działalność na uczelni.
  • Sojusz UNIgreen
    Interesujesz się ekologią i zrównoważonym rozwojem? Poznaj szczegóły międzynarodowego projektu UNIgreen, w którym SGGW bierze czynny udział. Działając wspólnie, tworzymy zieloną przyszłość akademicką.
  • Zwiedzanie Biblioteki Głównej
    Dowiecie się jak korzystać z zasobów bibliotecznych, poznacie przestrzenie do nauki indywidualnej, pracy w grupach i odpoczynku.

Szkolenie biblioteczne

Podczas Reaktywacji będzie możliwość zaliczenia szkolenia bibliotecznego. Jak to zrobić?

1. Pobierz kartę w szatni Biblioteki (wejście A).
  2. Zbierz pieczątki, które otrzymasz w 4 specjalnych strefach zlokalizowanych na stoisku Oddziału Informacji Naukowej, Czytelni, Wypożyczalni Beletrystycznej oraz Wypożyczalni Podręczników.
  3. Odwiedzając poszczególne strefy poznasz zasady korzystania z biblioteki, dowiesz się jak efektywnie wyszukiwać potrzebne informacje, czy znaleźć konkretne książki.

Jeśli chcesz poznać uczelniane struktury, dowiedzieć się jak efektywnie korzystać z zasobów biblioteki, a także nawiązać kontakty – to wydarzenie jest dla Ciebie.