Ruszył nabór na Program MBA „Zarządzanie w Agrobiznesie” w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, w Warszawie. Aplikacje można składać do 30 września!

Są to 3-semestralne studia podyplomowe adresowane do przedstawicieli firm sektora agrobiznesu, dużych gospodarstw oraz menedżerów i specjalistów, których obecne lub przyszłe stanowisko wymaga kompetencji w zakresie nowoczesnego zarządzania.

Oprócz nowoczesnej z wiedzy z zarządzania, studia oferują moduł branżowyAgrobiznes“, który dotyczy: rynków rolnych, międzynarodowego agrobiznesu, negocjacji z sieciami handlowymi, bezpieczeństwa żywności, systemów zarządzania jakością żywności. Zajęcia są prowadzone przez znakomitych praktyków agrobiznesu i ekspertów z nauki.

Absolwenci studiów otrzymują międzynarodowy dyplom MBA, sygnowany przez Międzynarodową sieć programów MBA „Agribusiness Management and Commerce” oraz akredytowany przez ICA (The Interuniversity Consortium for Life Sciences).

Studia trwają 3-semestry. 9 zjazdów w semestrze.

Planowany termin rozpoczęcia studiów to 26 października 2024.

Miejsce zajęć: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie,

Zapraszamy do kontaktu: agata_malak_rawlikowska@sggw.edu.pl

Szczegółowy program: http://mba.sggw.pl/

Rejestracja w uczelnianym systemie rejestracji studentów Zaloguj się – IRK (sggw.edu.pl) . Proszę wybrać studia Program MBA Zarządzanie w Agrobiznesie  z oferty SGGW i kliknąć ZAPISZ SIĘ.

Rejestracja jest bezpłatna, podobnie jak zapisanie się na studia (bez opłat wstępnych).