BEZPŁATNE SZKOLENIA W PROJEKCIE „SYNERGIA” – REKRUTACJA NA KOLEJNĄ EDYCJĘ ROZPOCZĘTA

Szanowne Studentki, Szanowni Studenci,

• pobierający naukę na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia,
  • pobierający naukę na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia innych Wydziałów SGGW, będący członkami kół naukowych na Wydziale Ekonomicznym.

Rozpoczyna się nabór na jedną z ostatnich edycji, bezpłatnych szkoleń:

• Praktyczne aspekty modelowania procesów (30 godzin dydaktycznych), realizacja przez Altkom Akademia,
  • Praktyczne aspekty pracy projektowej (30 godzin dydaktycznych), realizacja przez Altkom Akademia,
  • Zarządzanie technologiami w relacjach IT i biznesu (30 godzin dydaktycznych), realizacja przez firmę Red Pill,

Formy, terminy i godziny realizacji szkoleń:

• Praktyczne aspekty modelowania procesów (szkolenie online na MS Teams):
    • w dniach 07, 08, 16, 17 i 18 listopada 2022 r. (przez wszystkie 5 dni) w godz. 08.00-14.00,
  • Praktyczne aspekty pracy projektowej (szkolenie online na Zoom):
    • w dniach 09, 10, 18, 23, 24 listopada 2022 r. (przez wszystkie 5 dni) w godz. 08.00-14.00,
  • Zarządzanie technologiami w relacjach IT i biznesu (szkolenie stacjonarne w sali 110A, bud. 3, kampus SGGW, ul. Nowoursynowska 166):
    • w dniach 15, 18, 22, 25 i 29 listopada 2022 r. (przez wszystkie 5 dni) w godz. 08.00-14.00.

Po każdym szkoleniu, Uczestnik otrzymuje certyfikat poświadczający zdobytą wiedzę i umiejętności wraz z wyszczególnionymi tematami szkoleń i ich wymiarami godzinowymi.

Uwaga! Można wybrać 1 szkolenie! Szkolenia są dostępne w pierwszej kolejności dla tych osób, które do tej pory nie korzystały z oferty bezpłatnych szkoleń oferowanych w projekcie POWER „Synergia” przez cały okres bycia studiowania w SGGW.

Regulamin naboru oraz niezbędne do złożenia dokumenty są umieszczone pod linkiem:

Dokumenty do pobrania – Synergia – zintegrowany program rozwoju SGGW

Dokumenty rekrutacyjne: zał. 1-3 w jednym egzemplarzu (z wpisaną datą wypełnienia dokumentów), zał. 4 (umowa) w dwóch egzemplarzach (bez wpisanej daty, która zostanie uzupełniona), zał. 5 w jednym egz. (tylko wpisane imię i nazwisko) należy pobrać ze wskazanej powyżej strony i czytelnie wypełnione złożyć do koordynatora.

Terminy i miejsce składania dokumentów:

• środy 19 i 20 października 2022 w godz. 12.45-13.45,
  • czwartki 20 i 27 października 2022 w godz. 15.00 – 16.00.

w pokoju 112, bud. 3, kampus SGGW, ul. Nowoursynowska 166.

Termin składania dokumentów upływa z dniem 27 października 2022 r.

Pytania w sprawie szczegółów szkolenia należy kierować mailowo na adres: konrad_michalski@sggw.edu.pl

Dr Konrad Michalski
Koordynator Wydziałowy