Zapraszamy wszystkich tegorocznych maturzystów do odwiedzenia naszej uczelni. To doskonała okazja, aby spotkać swoich przyszłych kolegów studentów oraz wykładowców, dowiedzieć się na jakich kierunkach można u nas studiować, jak dostać się na wymarzony kierunek, dokąd podczas studiów można wyjechać na stypendium zagraniczne, a także jak wygląda życie studenckie na 72 hektarach naszego unikalnego kampusu w sercu Ursynowa.

Od godziny 9.00 w Bibliotece Głównej przy ul. Nowoursynowskiej 161 do dyspozycji kandydatów i rodziców będzie 14 stoisk wydziałowych, gdzie nasi pracownicy i studenci odpowiedzą na wszystkie pytania. Na stoiskach naszych zespołów artystycznych oraz Akademickiego Związku Sportowego będzie można dowiedzieć się, jak w SGGW rozwijamy wszelkie pasje naszych studentów, a Biuro Współpracy Międzynarodowej wraz z załogą WePoint opowiedzą o naszych aktywnościach międzynarodowych.

Program Dnia Otwartego:

godz. 10,15 oraz 12,15Prezentacja Uczelni – Prorektor ds. Dydaktyki Prof. dr hab. Jarosław Gołębiewski
godz. 10,35 oraz 12,35Wystąpienie przedstawiciela Samorządu Studentów
godz. 10,40 oraz 12,40Jak zostać studentem SGGW? zasady rekrutacji „w pigułce” – Biuro Spraw Studenckich
godz. 10,55 oraz 12,55Spotkania na Wydziałach – przejście z Biblioteki Głównej na Wydziały
godz. 11,15„Matura – rodzice też mają trudno” – seminarium dla rodziców
godz. 13,15„Jak zdać maturę z biologii na > 80%” – seminarium dla maturzystów

Szczegóły dostępne są na stronie: