Szanowne Studentki, Szanowni Studenci,

• pobierający naukę na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia, także z 1 roku,
  • pobierający naukę na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia innych Wydziałów SGGW, będący członkami kół naukowych na Wydziale Ekonomicznym.

Przedłuża się do 18.11.2022 r. nabór na jedną z ostatnich edycji, bezpłatnych szkoleń:

• Praktyczne aspekty modelowania procesów (30 godzin dydaktycznych), realizacja przez Altkom Akademia,
  • Praktyczne aspekty pracy projektowej (30 godzin dydaktycznych), realizacja przez Altkom Akademia,

Szczegóły co do formy, terminów i godzin realizacji szkoleń zostaną podane do wiadomości zainteresowanym po zakończeniu rekrutacji. Planuje się jednak realizację szkoleń w formie on-line (MS Teams lub ZOOM) w godzinach 8.00-14.00 lub 14.00-20.00, jeszcze w semestrze zimowym bieżącego roku akademickiego (z wyłączeniem sesji egzaminacyjnej).

Uwaga! Można wybrać 1 szkolenie! Szkolenia są dostępne w pierwszej kolejności dla tych osób, które do tej pory nie korzystały z oferty bezpłatnych szkoleń oferowanych w projekcie POWER „Synergia” przez cały okres bycia studiowania w SGGW.

W przypadku braku zainteresowania ze strony osób, które nie uczestniczyły dotychczas w projekcie Synergia, do szkoleń zostaną dopuszczone także osoby powtórnie składające dokumenty.

Regulamin naboru oraz niezbędne do złożenia dokumenty są umieszczone pod linkiem:

Dokumenty do pobrania – Synergia – zintegrowany program rozwoju SGGW

Dokumenty rekrutacyjne: zał. 1-3 w jednym egzemplarzu (z wpisaną datą wypełnienia dokumentów), zał. 4 (umowa) w dwóch egzemplarzach (bez wpisanej daty, która zostanie uzupełniona), zał. 5 w jednym egz. (tylko wpisane imię i nazwisko) należy pobrać ze wskazanej powyżej strony i czytelnie wypełnione złożyć do koordynatora.

Terminy i miejsce składania dokumentów:

• czwartki w godz. 14.00 – 15.00, w pokoju 112, bud. 3, kampus SGGW, ul. Nowoursynowska 166 lub po umówieniu się z koordynatorem dr. Konradem Michalskim.

Termin składania dokumentów upływa z dniem 18 listopada 2022 r.

Pytania w sprawie szczegółów szkolenia należy kierować mailowo na adres: konrad_michalski@sggw.edu.pl