Szanowni Państwo,

W najbliższy czwartek 27 października, w godzinach 10-16 AZS będzie przedstawiał swoją ofertę skierowaną do wszystkich studentów (teren pomiędzy budynkami 34 i 37). Warto wspomnieć, że na Uczelni funkcjonuje Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, gdzie wysoko wykwalifikowana kadra, w razie potrzeby przygotuje indywidualny rozkład zajęć w oparciu o stan zdrowia studenta i jego aktualne możliwości. Wszyscy studenci mogą się rozwiać sportowo w ramach działalności AZS SGGW. Dla studentów z niepełnosprawnościami klub proponuje szczególnie: integracyjną boccię, tenisa stołowego oraz badmintona. Jeśli tylko znaleźliby się chętni – będą rozwijane inne dyscypliny.

Sport to zdrowie dlatego gorąco zachęcamy do rozpropagowania wśród studentów wiadomości o możliwościach jakie daje SGGW.