Najlepsi polscy rolnicy i agroprzedsiębiorcy, laureaci ogólnopolskich konkursów Agroprzedsiębiorca RP i AgroLiga znów zagoszczą na SGGW!!!

Noworoczna Gala Agrobiznesu 2023 i Konfrontacje „Drogi do AgroSukcesu”  na SGGW!

Z satysfakcją i radością informujemy, że do Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie – po 3 latach nieobecności spowodowanej pandemią – wracają 19 stycznia 2023 r. Noworoczna Gala Agrobiznesu i poprzedzające ją Konfrontacje „Drogi do AgroSukcesu”, których organizatorami są: Redakcja Magazynu Ludzi Przedsiębiorczych AGRO oraz Stowarzyszenie AgroBiznesKlub we współpracy z władzami uczelni i wybranych wydziałów SGGW.

W ramach Konfrontacji „Drogi do AgroSukcesu”, czyli spotkań uznanych i nobilitowanych praktyków – polskich rolników i agroprzedsiębiorców, laureatów konkursów Agroprzedsiębiorca RP i AgroLiga – ze studentami i kadrą naukowo-dydaktyczną, swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem  19 stycznia w godz. 11.00-12.30 na terenie kampusu SGGW podzielą się:

– na Wydziale Ekonomicznym – zjawi się czterech młodych, acz już doświadczonych, agroprzedsiębiorców (roczniki 1984-1989), tworzących zgodny team firmy Miodziarze ze Srebrnej k. Płocka w składzie: Arkadiusz Sadowski, Jakub Wilgosiewicz, Łukasz Michalak i Tomasz Barski, którzy w niespełna 14 lat stworzyli od podstaw firmę, dla której na Mazowszu i woj. kujawsko-pomorskim pracuje blisko 200 mln pszczół zamieszkujących ok. 3500 uli i którzy oferują na rynek m.in.: bogaty wybór miodów tradycyjnych i miodów smakowych oraz miodziarskie akcesoria, a ponadto – oleje tłoczone na zimno, naturalnie fermentowane octy i  kawy specialty. Firma Miodziarze zdobyła tytuł Mistrz Krajowego AgroLigi 2021, a jej 4. współwłaściciele otrzymają podczas Noworocznej Gali Agrobiznesu 2023 w Auli Kryształowej SGGW szable oficerskie Wzorowego Agroprzedsiębiorcy RP 2022-2023.

Spotkanie z ramienia organizatorów Konfrontacji poprowadzi uznany i powszechnie ceniony ekonomista  – prof. Andrzej Kowalski, b. wiceminister w MRiRW, i b. długoletni dyrektor IERiGŻ, przewodniczący Rady Programowej Magazynu Ludzi Przedsiębiorczych AGRO.

Miejsce spotkania – budynek VI, sala D-22

Zapraszamy!