Samorząd Studentów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Biuro Karier zapraszają na Targi Pracy. 8 marca w hali sportowej przy ul. Jana Ciszewskiego 10 w godzinach 9.00-15.00 ponad 50 firm i instytucji zaprezentuje swoje oferty pracy. Wydarzenie, organizowane po raz pierwszy po pandemicznej przerwie, jest otwarte zarówno dla studentów SGGW, jak i innych warszawskich i pozawarszawskich uczelni. W ramach wydarzenia będzie można wziąć udział w prelekcjach i warsztatach dotyczących zakładania start-up’ów, współpracy w zespole, wystąpień publicznych, tworzenia profesjonalnego CV oraz skutecznej autoprezentacji podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zwiedzający targi będą mogli spotkać się ponadto z zawodowymi rekruterami oraz doradcami zawodowymi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta miasta stołecznego Warszawy, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, JM Rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Forum Uczelni Technicznych.
Biuro Karier SGGW