Na Wydziale Ekonomicznym SGGW odbył się etap wojewódzki dla woj. mazowieckiego Olimpiady wiedzy “Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

W województwie mazowieckim do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 21 szkół. W wojewódzkim etapie o awans do finału rywalizują trzyosobowe zespoły, które wypadły najlepiej w swoich szkołach.

W szkolnym etapie IX edycji Olimpiady: „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” uczestniczyła rekordowa liczba uczniów. Z pytaniami zmagało się blisko 36 tysięcy młodych ludzi z ponad 1000 szkół z całej Polski. Łącznie do etapów wojewódzkich zakwalifikowało się 340 szkół.

Uczestników Olimpiady przywitał prof. dr hab. Jarosław Gołębiewski, prorektor SGGW ds. dydaktyki oraz prezes ZUS, prof. dr hab. Gertruda Uścińska. Władze Wydziału reprezentowane były przez Panie Prodziekan: dr inż. Iwonę Pomianek oraz dr Monikę Utzig.